Meble biurowe
Meble pracownicze
Trwa ładowanie kategorii...
Meble gabinetowe
Trwa ładowanie kategorii...
Lady recepcyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Stoły konferencyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Kuchnie biurowe
Trwa ładowanie kategorii...
Fotele i krzesła
Krzesła biurowe
Trwa ładowanie kategorii...
Fotele gabinetowe
Trwa ładowanie kategorii...
Krzesła konferencyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Siedziska recepcyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Sofy i fotele
Trwa ładowanie kategorii...
Systemy akustyczne
Trwa ładowanie kategorii...
Meble metalowe
Szatnie i przebieralnie
Trwa ładowanie kategorii...
Szafy aktowe i kartotekowe
Trwa ładowanie kategorii...
Meble warsztatowe
Trwa ładowanie kategorii...
Sejfy i szafy pancerne
Trwa ładowanie kategorii...
Biurka i kontenery
Trwa ładowanie kategorii...
Meble medyczne
Trwa ładowanie kategorii...
Meble ze stali nierdzewnej
Trwa ładowanie kategorii...
Wnętrze i dodatki
Dodatki do mebli
Trwa ładowanie kategorii...
Wykładziny
Trwa ładowanie kategorii...
Tapety
Trwa ładowanie kategorii...
Żaluzje i rolety
Trwa ładowanie kategorii...
Oświetlenie
Trwa ładowanie kategorii...
Wieszaki
Trwa ładowanie kategorii...
ZARZĄD

Elżbieta
Pyrek

Właściciel
telefon: (12)-269-81-60
elzap@elzap.eu

 
SPRZEDAŻ
ARCHITEKCI
PROJEKTANCI

Jacek
Pyrek

Dyrektor finansowy
telefon: (12)-269-81-60
elzap@elzap.eu

 

Paweł
Gondek

Kierownik oddziału
kom. 502-739-907
pawel@elzap.eu

Ilona
Hulist

Specjalista ds. sprzedaży
Dekorator wnętrz
kom. 502-729-249
ilona@elzap.eu

Marta
Polaczek

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 512-077-632
marta@elzapmeble.pl

KATOWICE

Karolina
Kolarska

Kierownik oddziału
kom. 501-144-362
karolina@elzapmeble.pl

Agnieszka
Czop

Opiekun Kluczowych Klientów
kom. 506-491-929
agnieszka@elzapmeble.pl

Dorota
Tomera

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 502 729 129
dorota@elzapmeble.pl

Barbara
Goraj-Kępa

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 508 158 605
barbara@elzapmeble.pl

KRAKÓW

Piotr
Pyrek

Kierownik oddziału
kom. 512-093-815
piotr@elzap.eu

Sandra
Pyrek

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 512-786-950
sandra@elzap.eu

Klaudia
Deś

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 505-187-373
klaudia@elzap.eu

WARSZAWA

Roman
Budzyński

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 783-720-710
roman@elzapmeble.pl

WROCŁAW
MARKETING

Daniela
Wołos

Menadżer projektu
kom. 512-979-389
daniela@elzap.eu

Marta
Gondek

Specjalista ds. marketingu
(Urlop macierzyński)
kom. 506 492 010
marketing@elzap.eu

 
INFORMATYKA

Bartłomiej
Czop

Specjalista ds. IT
kom. 506-077-319
bartek@elzap.eu

Szczepan
Petka

Webmaster
kom. 512-786-960
szczepan@elzapmeble.pl

 
LOGISTYKA

Marcin
Kiełbasa

Specjalista ds. logistyki
kom. 508-158-607
marcin@elzap.eu

 
KSIĘGOWOŚĆ

Agnieszka
Barwińska


Księgowa
telefon: 506-491-942
agnieszkab@elzapmeble.pl

Paulina
Staniszewska


Księgowa
telefon: 505-811-174
paulina@elzap.eu

Klaudia
Szczypczyk

Kierownik działu księgowości
(Urlop macierzyński)
kom. 505-811-174
klaudia@elzapmeble.pl

 
MONTAŻE

Michał
Woźniak            

Montażysta

Sebastian
Federak            

Montażysta

KATOWICE

Dominik
Kozakiewicz      

Montażysta

Mateusz
Szkurat            

Montażysta

Krystian
Baranik            

Montażysta

KRAKÓW

Dominik
Pogan            

Z-ca kierownika ekipy montażystów

Łukasz
Polak         

Montażysta

WARSZAWA