Aktualności

Rowerek stacjonarny ER-200 już w sprzedaży

Z okazji Światowego Dnia Roweru, wszystkim miłośnikom rowerów wychodzimy na przeciwko, i teraz pozwalamy przebywać kolejne kilometry nawet podczas pracy w biurze

Czytaj więcej

Nowe biurko regulowane elektrycznie w rodzinie E-MOVE

W naszym sklepie pojawiło się kolejne biurko elektryczne dla wymagających użytkowników - model E400 z serii E-Move.

Czytaj więcej

Fotele Skal na Copernicus Festiwal 2022

Czytaj więcej

Podziękowania od Koła TPD „Prokocimek”

Dziś zawitał do naszej firmy „Anioł Dobroci”, a wraz z nim list z podziękowaniami od Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Prokocimek”.

Czytaj więcej

Nowe biurko gamingowe z elektryczną regulacją wysokości już dostępne!

W naszym sklepie jest już dostępne innowacyjne biurko elektryczne GXE- 100. To ergonomiczne biurko gamingowe stworzone z myślą o wymagających graczach.

Czytaj więcej

Współpraca z youtuberem Danielem Rakowieckim

Nawiązaliśmy współpracę z cenionym youtuberem Danielem Rakowieckim, twórcą popularnego programu o przywracaniu do stanu używalności różnego typu sprzętów elektronicznych.

Czytaj więcej

Dostępny nowy model biurka z regulacją wysokości

W odpowiedzi na potrzeby runku, wprowadzamy nowy model biurka z elektryczną regulacją wysokości. Nowy model ZB-50 idealnie sprawdzi się w zaciszu domowego biura, poprawiając komfort pracy w domu.

Czytaj więcej

Akustyka - rozpoczynamy produkcję

Zdobyta wiedza w zakresie komfortu akustycznego w biurach, pozwoliła nam na uruchomienie własnej linii produkcyjnej. W fabryce zlokalizowanej w Nowe Hucie produkowane będą: panele biurkowe, przegrody między biurkowe, panele akustyczne ścienne i sufitowe. Obserwuj nas jeśli chcesz poznać szczegóły.

Czytaj więcej

Modulo - nowy system meblowy

Meble Modulo charakteryzuje rozbudowana ilość brył dająca możliwość dowolnej konfiguracji. Zabawa prostą formą w postaci wąskich regałów rozbija optycznie monolityczny układ szaf często występujący w typowych meblach pracowniczych. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na odejście od schematycznego myślenia o wnętrzach biurowych a wyraziste barwy w połączeniu z płytami o naturalnym rysunku drewna ożywiają przestrzeń pobudzając do efektywnego działania.

Czytaj więcej
Strona startowa