Polka - fotel o jakim zawsze marzyłaś

Ma nowoczesny charakter i kobiecy look, wykonana jest z troską o detale oraz zgodnie z zasadami ergonomii. Taka właśnie jest Polka. Bez trudu spełnia marzenia o wyjątkowym wyglądzie i wygodzie połączonych w jedno bez kompromisów.

Czy piękne meble muszą być niewygodne? To niestety wspólne doświadczenie wielu osób. Jednak z Polką jest inaczej! Ma to coś co czyni ją wyjątkową - niepowtarzalny styl i atrakcyjną kolorystykę, równocześnie zapewnia też komfort i prawidłową postawę ciała podczas siedzenia.

Wygląd a wygoda

Dla większości kobiet wygląd mebli jest bardzo ważny. Niestety designersko wyglądające fotele podczas dłuższego używania często okazują się niewygodne. I choć czasem już na etapie zakupów nabieramy wątpliwości, a oryginalne przeszycie bezlitośnie wbija się w kręgosłup, wyjątkowy wygląd kusi i przysłania racjonalne myślenie. Przecież już zwizualizowałyśmy sobie jak wybrany fotel stoi w biurze pod rozłożystą monsterą i nie potrafimy odpuścić. Głos wewnętrzny szepcze żeby zrezygnować, ale kto by go tam słuchał… Otrzeźwienie przyjdzie zbyt późno. Zresztą nie raz to przecież przeżywałyśmy, chociażby z fikuśnymi ażurowymi meblami do ogrodu czy z butami na niebotycznych obcasach.

Skutki długiego siedzenia

Problem polega jednak na tym, że o ile butów posiadamy co najmniej kilka par, to krzesło do pracy mamy zwykle tylko jedno i w dodatku spędzamy na nim sporą część życia. Dlatego nie warto rezygnować z wygody, tym bardziej, że narażamy przy tym nasze zdrowie. Skutkiem długiego siedzenia jest nie tylko chroniczne zmęczenie, mogą się też pojawić poważne problemy z kręgosłupem, bóle głowy, a nawet znacznie poważniejsze choroby. Czym gorzej dobrane krzesło, będące na bakier z ergonomią, tym większe niebezpieczeństwo ich wystąpienia.

Jak wybrać krzesło biurowe?

Czy musimy zatem rezygnować z atrakcyjnego wyglądu? Niekoniecznie! Wystarczy, że od początku zadbamy o siebie i uznamy ergonomię i wygodę za równie ważne co wygląd i poszukamy spełniającego wszystkie te wymogi mebla. Nie trzeba zresztą długo szukać. Jeśli marzycie o pięknym, ergonomicznym, a przy tym niezwykle kobiecym fotelu, wybierzcie Polkę!

Wyjątkowy styl

Krzesło biurowe Polka ma wyjątkowy styl i od razu wpada w oko. Wszystko to dzięki oryginalnej lini i geometrycznym, tworzącym trójwymiarowy efekt wzorom zdobiącym jego oparcie. Pokrywająca fotel tkanina dziana jest w specjalnej technice 3D i w nowoczesny sposób nawiązuje do sztuki ludowej, przywodząc na myśl rękodzieło artystyczne. W zależności od preferencji można wybrać któryś z klasycznych kolorów lub postawić na dynamiczny i niezwykle kobiecy - od razu przykuwający wzrok - odcień koralowy. Również stelaż fotela dostępny jest w różnych, dopasowanych do tapicerek wersjach kolorystycznych.

Nowoczesne technologie

Jednak fotel Polka ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko niepowtarzalne wrażenia wizualne. Równie ważne są nowoczesne technologie wykorzystane przy jego produkcji. Zastosowano w nim opracowany przez znany z innowacyjnych koncepcji zespół badawczy BOCK Germany, zaawansowany mechanizm synchroniczny oparty na 4 osiowym systemie łączników. Pozwala on na równoczesną zmianę kątów ustawienia oparcia i siedziska, regulację wysokości siedziska czy pięciostopniową, szybką regulację oporu oparcia. Dostępna jest też opcja zablokowania pozycji oparcia i siedziska w trzech położeniach. Dzięki wszystkim tym funkcjom możliwe jest precyzyjne dostosowanie krzesła do indywidualnych potrzeb.

Niebanalny wygląd, ergonomia, wyjątkowy komfort użytkowania i duży zakres regulacji, a przy tym bardzo prosta obsługa i 5 letnia gwarancja - wszystko to można otrzymać kupując krzesło biurowe Polka. Model ten będzie świetnym wyborem zarówno w biurze, jak i podczas pracy home office, przełamie schematy i doda niepowtarzalnego stylu każdemu wnętrzu.

Ergonomia

Kształt oparcia krzesła odzwierciedla naturalną krzywiznę kręgosłupa. A miękkie podparcie lędźwiowe i tapicerowane siedzisko z regulowaną głębokością, wykonane z formowanej wtryskowo, wysoko elastycznej pianki, gwarantują komfort nawet podczas długiego siedzenia. Po całym dniu spędzonym przed komputerem na pewno docenimy, że wybraliśmy model, który nie tylko świetnie wygląda. Zaokrąglona przednia krawędź fotela biurowego Polka zmniejsza ucisk na mięśnie ud, a zintegrowane z oparciem, wygodne, regulowane podłokietniki podążają za każdym ruchem ciała użytkownika. Amortyzator gazowy zapewnia miękkie resorowanie i płynną regulację wysokości, z kolei kółka praktyczną podczas pracy w biurze mobilność.

ZOBACZ FILM!

 

Fotel obrotowy Polka - znajdziesz pod tym linkiem!

Strona startowa