Księgowość Katowice

Twoja firma
Jedna z najpopularniejszych firm z międzynarodowym kierunkiem rozwoju, która od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji mebli oraz wyposażenia wnętrz komercyjnych.

Twoje stanowisko
Do Twoich zadań należeć będzie wprowadzanie faktur do systemu, wystawianie : faktur sprzedaży, korekt i not odsetkowych. Również wykonywanie zadań z zakresu podstaw kadrowych oraz monitorowanie należności.

Czego potrzebujesz?
Idealny Kandydat potrafi ustalać priorytety, dobrze odnajduje się w pracy zespołowej i jest zaangażowany w swoje obowiązki. Jeżeli jesteś komunikatywny i sumienny, wykazujesz się znajomością obsługi komputera, programów Microsoft Excell i Optima, to czekamy właśnie na Ciebie

Co zyskujesz?
Ta oferta to możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznej Oferujemy umowę o pracę i szeroką perspektywę rozwoju. Masz szansę podjąć pracę o najwyższych standardach, w środowisku, w którym panuje bardzo pozytywna atmosfera.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie to prześlij nam swoje aktualne CV w języku polskim na adres rekrutacja@elzap.eu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."