Elzap-roddzinna-firma.jpg

Rodzinna firma

Elzap to rodzinna, wielopokoleniowa firma działająca w branży wyposażenia wnętrz komercyjnych i wsparcia biznesu w Polsce. Cenimy tradycję i ciągłość, jednak koncentrujemy się na przyszłości i rozwoju. Nasi inżynierowie, programiści i pracownicy, nie tylko nieustająco zdobywają wiedzę o najnowszych trendach, ale też sami je kreują. Jesteśmy liderem wdrażania innowacyjnych, dynamicznych miejsc pracy. Tworzymy i wprowadzamy na rynek przełomowe produkty i rozwiązania, tak aby życie zawodowe naszych klientów było prostsze i bardziej komfortowe.
 

Design
Dynamiczne stanowiska
Zdrowa praca w biurze
Innowacyjność

Made in POLAND

jesteśmy z tego dumniWizja zarządu jest konsekwentna i zdecydowana. Wprowadzamy innowacje i inwestujemy tam gdzie jest to opłacalne, zwłaszcza w trudnych, pełnych wyzwań czasach. Ten sposób myślenia wpływa na całą organizację. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, jego proaktywnej postawy i umiejętności współpracy, dlatego uważamy za oczywiste, że on również powinien mieć udział w zysku.

Zaczynaliśmy jako niewielka firma, ale naszą pasję i zaangażowanie przekuliśmy w sukces. Dziś Elzap jest jednym z wiodących producentów mebli biurowych w Polsce. Działamy również w Europie i posiadamy swoje przedstawicielstwo w Azji. Nasze plany sięgają daleko, nie zamierzamy się zatrzymać.

Strona startowa