Fotele Skal na Copernicus Festiwal 2022

Od 17 do 22 maja w krakowskim Muzeum Inżynierii i Techniki odbywał się Copernicus Festival 2022. To wyjątkowe wydarzenie mające na celu popularyzację nauki i filozofii oraz ukazanie ich wzajemnych relacji, jak też wpływu na szeroko rozumianą kulturę. Podczas festiwalu wystąpiło wielu wysokiej klasy ekspertów m.in. prof. Artur Ekert - światowej sławy fizyk, jeden z pionierów kryptografii kwantowej, profesor Ewa Bartnik popularyzatorka nauki specjalizująca się w genetyce i biologii molekularnej czy ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji prof. Michael Rovatsos.

W ramach współpracy przy wydarzeniu nasza firma miała przyjemność udostępnić organizatorom wygodne, ergonomiczne fotele konferencyjne Skal, na których zasiadali prelegenci. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak istotne dla naukowo-kulturalnego życia miasta wydarzenie.

Fotel Skal to stylowy model, który wyróżnia elegancja formy i nowoczesne wyraziste przeszycia na oparciu. Sprawdza się idealnie w recepcjach, holach, biurach, a także wnętrzach prywatnych. Fotel Skal to stylowy model, który wyróżnia elegancja formy i nowoczesne wyraziste przeszycia na oparciu. Sprawdza się idealnie w recepcjach, holach, biurach, a także wnętrzach prywatnych.

Copernicus Festival to coroczne wydarzenie współorganizowane przez Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Fundację Tygodnika Powszechnego. Odbywa się w Krakowie od 2014 roku.