Rowerek stacjonarny ER-200 już w sprzedaży

Kolejna nowość w naszym sklepie to zgrabny, kompaktowy rowerek treningowy podbiurkowy ER-200. To rozwiązanie prozdrowotne, idealne zarówno do domu, jak i biura.

Choć siedzenie szkodzi, nie zawsze można odejść od biurka. Co nie znaczy, że trzeba w tym czasie rezygnować z ruchu. Wystarczy zastąpić tradycyjne krzesło nowoczesnym rowerkiem stacjonarnym. Aktywność fizyczna podczas pracy i nauki zniweluje negatywne skutki zbyt długiego siedzenia. Dzięki rowerkowi podbiurkowemu zadbamy zarówno o nasze ciało, jak i ducha: zaktywizujemy mięśnie, poprawimy krążenia krwi i zredukujemy stres.

Tego typu rowerek to perfekcyjne dopełnienie biurka z regulowaną wysokością. Oczywiście można z niego korzystać również podczas długich rozmów telefonicznych, oglądania telewizji albo po prostu podczas odpoczynku, po to aby zwiększyć ilość codziennego ruchu.

Dzięki niewielkim rozmiarom i kółkom zamontowanym w nóżkach nie zajmuje on dużo miejsca i bez trudu, w każdej chwili, możemy zmienić jego lokalizację. A regulacja wysokości siedziska i intensywności oporu podczas pedałowania pozwala dopasować rowerek dokładnie do własnych potrzeb. Wbudowany wyświetlacz monitoruje przejechaną odległość, wykonane obroty i spalone kalorie.