Współpraca z youtuberem Danielem Rakowieckim

Nawiązaliśmy współpracę z cenionym youtuberem Danielem Rakowieckim, twórcą popularnego programu o przywracaniu do stanu używalności różnego typu sprzętów elektronicznych.

Daniel Rakowiecki to cieszący się ogromną sympatią odbiorców serwisant elektroniki ze Szczecina. Swoimi umiejętnościami postanowił podzielić się z innymi tworząc własny kanał na YouTube. Olbrzymia pasja i dynamiczny styl przekazu szybko zapewnił mu rzeszę fanów. 20 letnie doświadczenie w naprawach elektroniki sprawiło, że posiada on ogrom przydatnej, często trudno dostępnej wiedzy, którą w atrakcyjny sposób przekazuje wszystkim miłośnikom własnoręcznego naprawiania sprzętów elektronicznych.

Jako firma cenimy ambitnych twórców, dlatego w miarę możliwości staramy się ich wspierać i stąd właśnie pomysł naszej współpracy. Wyjątkowo mocno kibicujemy idei naprawiania uszkodzonych sprzętów, zamiast bezrefleksyjnego kupowania nowych. Zdecydowanie wpisuje się to w kanon naszej firmowej EKO wizji, która towarzyszy nam od lat. Nieprzypadkowo sprzedajemy np. biurka z 5 letnią gwarancją, które po tym czasie, przy prawidłowej eksploatacji i ewentualnej wymianie blatu, po raz kolejny wyglądają jak nowe.

W ramach współpracy z Danielem Rakowieckim m.in. wyposażyliśmy w nowe meble jego studio, w którym nagrywa filmy na potrzeby swojego kanału. Szczególnie mocno przypadł mu do serca nasz ergonomiczny fotel biurowy Shine.

Jeśli jesteś influencerem, który promuje niebanalne, ciekawe treści odezwij się do nas - być może nawiążemy współpracę.

Strona startowa