Innowacyjne biurko gamingowe GXE-100 - idealne dla gracza

Nasze nowe biurko GXE-100 z elektryczną regulacją wysokości powstało z myślą o wymagających graczach. Jego cechy użytkowe i przebojowy, futurystyczny wygląd z całą pewnością przypadną im do gustu. Dzięki niemu nawet małe, prywatne centrum rozrywki może nabrać oryginalnego, alternatywnego klimatu.

Aby móc wygodnie pracować koniecznie potrzebujemy zaopatrzyć się w odpowiednie biurko. Najlepiej żeby biurko to było wygodne i ergonomiczne, a przy tym odpowiadające naszym osobistym preferencjom. Nie inaczej jest z biurkami gamingowymi! Szczególnie, że gamerzy spędzają przy nich zwykle naprawdę bardzo dużo czasu.

Dziś niezależnie od tego, do czego zamierzamy wykorzystywać biurko, coraz częściej wybór pada na wersję regulowaną elektrycznie. Trudno się dziwić, to w końcu wyjątkowo wygodne i funkcjonale rozwiązanie, które można błyskawicznie dostosować do indywidualnych potrzeb jednej lub kilku osób.

A jeśli chodzi o graczy - i ich bardzo specyficzne potrzeby - biurko elektryczne sprawdzi się tu idealnie. Ale najlepiej jeśli będzie to specjalne biurko gamingowe.

W naszym sklepie jest już dostępne nowoczesne, regulowane elektrycznie ergonomiczne biurko dla graczy GXE-100. Dzięki swojej funkcjonalności, wyglądowi i dodatkowym akcesoriom z całą pewnością zapewni ono wyjątkowe doznania w trakcie każdej gry.

 

Zobacz również:

 

Wytrzymała, stabilna konstrukcja

Stabilna, delikatnie pochyła rama wyróżnia biurko elektryczne GXE-100 na tle innych modeli, a charakterystycznie wyprofilowany front blatu pozwala na wygodne podparcie ramion, co ułatwia zachowanie właściwej pozycji ciała podczas gry. Aby pomieścić konieczny sprzęt i akcesoria, a przy tym zachować pełen komfort korzystania z blatu, większość graczy potrzebuje dużej przestrzeni roboczej. W tym modelu zapewni ją wytrzymały, karbowany blat o wymiarach 125 x 60 cm z praktycznym otworem ułatwiającym dogodną organizację przewodów.

Elektryczna, bezpieczna regulacja

Biurko posiada podnośnik elektryczny z wkomponowanym w blat kontrolerem wyposażonym w ekran LCD. Wbudowana pamięć pozwala zaprogramować właściwą wysokość, a nawet jej cztery różne wersje i błyskawicznie, jednym kliknięciem, wybrać tę odpowiedną w danym momencie. Zmiana pozycji jest płynna i bezpieczna, gdyż nad wszystkim czuwa system antykolizyjny. Jeśli w trakcie zmiany wysokości pojawi się przeszkoda, system błyskawicznie wkroczy do akcji aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom i zatrzyma oraz skoryguje pozycję podnoszonego blatu.

Wbudowane oświetlenie oczne LED

To oczywiste, że podczas gry liczy się nie tylko użytkowość i ergonomia ale też odpowiedni klimat rozgrywek. W modelu GXE-100 zapewnią go wbudowane panele oświetlenia LED pozwalające na wybór jednej z aż 7 dostępnych opcji koloru. Oprócz białego czy żółtego światła w palecie mamy jeszcze zielone, niebieskie, czerwone oraz cyjan i fiolet. Wyjątkowy gamingowy charakter podkreśli też odpowiedni dobór trybu świecenia, możemy postawić na łagodną automatyczną zmiana kolorów lub dynamiczny efekt mrugania.

Porządek i bezpieczeństwo dzięki uchwytom

Niewątpliwą zaletą biurka są dwa przydatne uchwyty: na napoje oraz słuchawki, które zwiększają komfort korzystania z biurka. Nie tylko pozwalają one na wygodną organizację przestrzeni roboczej i oszczędzają cenne miejsce na blacie, ale poprawiają też bezpieczeństwo sprzętu. Nie grozi nam już przypadkowe potrącenie stojącej na blacie szklanki z napojem i zalanie biurka. A „z ręką na sercu” - komu się to nigdy nie zdarzyło?

Biurko elektryczne GXE-100 ma nowoczesny - gamingowy styl, dzięki któremu będzie wyjątkowo atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza w pokoju każdego gracza. Pomoże wydobyć i podkreślić charakter pomieszczenia. Dodatkowo kolorowe podświetlenie LED spowoduje, że wieczorne rozgrywki nabiorą niezwykłego, oryginalnego klimatu. I - co ważne - choć biurko zostało stworzone specjalnie do gry, można je oczywiście w pełni komfortowo używać podczas pracy czy nauki, którą nawet najbardziej zapalony gracz musi się czasem zająć.ZOBACZ FILM

Biurko elektryczne GXE-100 - znajdziesz pod tym linkiem!

Strona startowa