Cztery wyjątkowe propozycje na home office

Home office to słowo klucz ostatnich czasów. Wszyscy już chyba znamy jego blaski oraz cienie. Dziś przedstawimy 4 wyjątkowe propozycje, które tę opcję nie tylko ułatwią, ale też zdecydowanie uprzyjemnią.

W związku z pandemią masowo zostaliśmy wysłani na home office. Nastawienie do tej idei jest skrajnie różne. Jedni odetchnęli z ulgą nie musząc wychodzić z domu i świetnie czują się w dresie, bez obecności innych współpracowników. Drudzy wręcz przeciwnie, tęsknią za ludźmi, za gwarem biura, przerwami na kawę, a ich kreatywność pokrywa się kurzem jak wiszący w szafie rząd jakże dziś rzadko używanych garsonek i garniturów.  Co ich łączy? Jedni i drudzy bardzo często pracują w domach w kiepskich, improwizowanych warunkach. Proponujemy krótki przegląd kilku wyjątkowych produktów, które poprawią tę sytuację i uczynią home office odpowiednio: jeszcze fajniejszym lub przynajmniej bardziej znośnym.

 

 

Biurko regulowane elektrycznie Zu-Move

Biurka elektryczneto jedne z najbardziej ergonomicznych biurek, dlatego cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Dzięki prostej regulacji wysokości można je błyskawicznie dopasować do wzrostu i potrzeb zarówno jednego użytkownika jak i kilku osób. W zależności od modelu mogą mieć różne wymiary oraz funkcje dodatkowe. Rozwiazanie to pozwala zdecydowanie poprawić warunki pracy w domowym biurze, szczególnie jeżeli z jednego biurka korzysta więcej niż jedna osoba. 

W domu świetnie sprawdzi się biurko elektryczne Zu-Move serii ZB-150, będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Trzy zintegrowane gniazda USB pozwolą na wygodne ładowanie smartphona oraz innych urządzeń, potrzebnych podczas pracy. A szuflada ułatwi przechowywanie akcesoriów biurowych i zachowanie porządku na biurku.

 

Ergonomiczne krzesło Kivi

Jeśli Wasze krzesło pamięta czasy sprzed home office, w których siadaliście na nim tylko sporadycznie lub też było dość przypadkowym zakupem, to najwyższy czas je wymienić. Dobrze dopasowane, wygodne krzesło ułatwi wam pracę i zadba o Wasze zdrowie.

Ze względu na swoją lekką i niezobowiązującą formę model Kivi będzie w tym wypadku doskonałą propozycją. Choć jego design pasuje też świetnie do dużego, nowoczesnego biura, idealnie dopełni przestrzeń home office. Krzesło to posiada szeroki zakres regulacji dających możliwość dokładnego dostosowania do potrzeb jego użytkownika. Wyróżnia je miękkie, bardzo wygodne siedzisko, które razem z przewiewnym siatkowym oparciem, zapewni wyjątkowy komfort siedzenia, nawet wtedy gdy musimy na nim spędzić dłuższy czas.

Jeśli tradycyjne krzesło Wam nie wystarcza, może warto pomyśleć o czymś bardziej dynamicznym?!
Capisco - krzesło ułatwiające aktywne siedzenie

Cenisz nieoczywiste rozwiązania, a poza wygodą zależy Ci też na dużej swobodzie ruchu? Dodaj do tego świetny design i oto ono: krzesło biurowe Capisco. Jego projekt został zainspirowany postawą jaką przyjmuje jeździec podczas jazdy na koniu. Innowacyjne siedzisko, nawiązujące do kształtu siodła, pozwala na wygodne zmiany sposobu siedzenia oraz ułatwia pracę w pozycji półstojącej. Tworzy też idealny duet z biurkiem regulowanym elektrycznie.

 

miejsce na film

 

Ramię na monitor - Zu-Arm

Nie zawsze, szczególnie w warunkach domowych, możemy wygodnie ustawić monitor. Jeśli mamy z tym problem, pomoże nam specjalne ramię - uchwyt na monitor - umożliwiające pracę w ergonomicznej pozycji. Dzięki niemu nasz monitor będzie zawsze na optymalnej wysokości, a my dodatkowo zyskamy więcej jakże  cennego miejsca na biurku.

Ramię na monitor ZR-LM100 można łatwo regulować, a dzięki zgodności ze standardem VESA 75x75 i 100x100 pasuje ono do większości popularnych monitorów. Dodatkowo, system zarządzania okablowaniem, pozwali nam zachować porządek i większą przytulność w naszym domowym biurze.

Te i inne wyróżniające się jakością i designem rozwiązania, które świetnie sprawdzą się podczas pracy w domu znajdziesz w naszym sklepie internetowym - zobacz! 
 

Strona startowa