KRZESŁO BIUROWE VIOLLE VI 130

Stan bardzo dobry, ekspozycyjny

Violle to produkt klasy premium w segmencie foteli pracowniczych o wyjątkowo eleganckiej i przemyślanej formie. Wyróżniającym elementem jest aluminiowa rama oparcia, która łącząc się z podłokietnikami, tworzy harmonijną linię. Cechy charakterystyczne: Innowacyjny i intuicyjny w obsłudze mechanizm synchroniczny z regulacją w 5 punktach Duża ilość tkanin i kolorów umożliwia dopasowane do każdego wnętrza. Doskonałe do pracy w biurze oraz w domu Atrakcyjny design pasujący do każdego wnętrza.
Mechanizm ukryty pod estetyczną maskownicą Łopatki zintegrowane z krzesłem umożliwiają łatwą regulację

Mechanizm Synchro SFL Mechanizm SL z dodatkową funkcją (F) umożliwiającą dodatkowe pochylenie siedziska i oparcia do przodu. W czasie pracy w pozycji prostej zapewniając zmniejszanie ucisku na uda użytkownika.

 

FUNKCJE MECHANIZMU: Regulacja wysokości siedziska Synchroniczna zmiana kątów oparcia i siedziska z możliwością wstępnego manualnego ustawienia napięcia sprężyn w zależności od masy ciała użytkownika - zwiększa komfort dzięki odpowiedniemu oporowi siedziska względem użytkownika Regulacja oporu zawiera się w trzech pełnych obrotach pokrętła dzięki czemu możliwe jest szybkie i precyzyjne dostosowanie Możliwość blokowania mechanizmu w 4 pozycjach.
Regulacja głębokości siedziska pozwala dostosować krzesło do różnych użytkowników.
Funkcja pochylenia siedziska i oparcia do przodu co daje jeszcze większe możliwości dopasowania krzesła do kręgosłupa użytkownika w każdej pozycji oraz eliminację efektu uciskania podudzia.
Podłokietniki P62PU regulowany góra-dół (90 mm), nakładka przód-tył (+/- 50 mm), nakładka regulowana na boki (+/- 28 mm).

Tapicerka EVO2

Cena katalogowa: 2 793,15 zł netto/ 3 435,57 zł brutto
RABAT: 50%
Lokalizacja Kraków

Cena netto:

1 396,57 zł netto

Kupuję

Podoba Ci się ten produkt. Skontaktuj się ze sprzedawcą.

Elzap